| Upload Date | December 18 2025 07:37 AM |
| Views | 3 |
| System Information | |
|---|---|
| Operating System | Android 16 |
| Model | Samsung Galaxy S25 |
| Model ID | samsung SM-S931B |
| Motherboard | sun |
| Governor | walt |
| CPU Information | |
|---|---|
| Name | Qualcomm ARMv8 |
| Topology | 1 Processor, 8 Cores |
| Identifier | ARM implementer 81 architecture 8 variant 3 part 1 revision 4 |
| Base Frequency | 3.53 GHz |
| Cluster 1 | 6 Cores @ 3.53 GHz |
| Cluster 2 | 2 Cores @ 4.47 GHz |
| Instruction Sets | neon aes sha1 sha2 neon-fp16 neon-dotprod i8mm |
| Memory Information | |
|---|---|
| Size | 10.85 GB |
| Single-Core Score | 2557 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
2102
301.8 MB/sec |
|
|
Navigation
|
1695
10.2 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
2551
52.2 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
2487
57.4 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
2416
32.8 images/sec |
|
|
Clang
|
3247
16.0 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
2469
197.7 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
2678
83.0 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
2626
78.6 images/sec |
|
|
Background Blur
|
2645
10.9 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
2656
82.6 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
3015
231.8 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
3136
92.0 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
3077
30.5 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
2502
2.42 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
2556
80.9 Kpixels/sec |
| Multi-Core Score | 8808 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
6218
893.0 MB/sec |
|
|
Navigation
|
7722
46.5 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
9370
191.8 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
9057
208.9 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
9130
123.9 images/sec |
|
|
Clang
|
15323
75.5 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
2999
240.2 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
11912
369.1 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
7867
235.4 images/sec |
|
|
Background Blur
|
8470
35.1 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
11889
370.0 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
9685
744.6 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
10233
300.3 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
8333
82.7 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
12756
12.3 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
10474
331.6 Kpixels/sec |