| Upload Date | December 17 2025 03:47 PM |
| Views | 2 |
| System Information | |
|---|---|
| Operating System | Android 15 |
| Model | Xiaomi 23113RKC6G |
| Model ID | Xiaomi 23113RKC6G |
| Motherboard | kalama |
| Governor | walt |
| CPU Information | |
|---|---|
| Name | ARM ARMv8 |
| Topology | 1 Processor, 8 Cores |
| Identifier | ARM implementer 65 architecture 8 variant 1 part 3406 revision 0 |
| Base Frequency | 2.02 GHz |
| Cluster 1 | 3 Cores @ 2.02 GHz |
| Cluster 2 | 4 Cores @ 2.80 GHz |
| Cluster 3 | 1 Core @ 3.19 GHz |
| Instruction Sets | neon aes sha1 sha2 neon-fp16 neon-dotprod i8mm |
| Memory Information | |
|---|---|
| Size | 10.93 GB |
| Single-Core Score | 1692 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
1782
255.9 MB/sec |
|
|
Navigation
|
1723
10.4 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
2345
48.0 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
2167
50.0 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
1946
26.4 images/sec |
|
|
Clang
|
2269
11.2 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
1629
130.5 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
1398
43.3 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
1747
52.3 images/sec |
|
|
Background Blur
|
1401
5.80 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
1737
54.1 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
1293
99.4 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
1525
44.8 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
1449
14.4 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
1068
1.03 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
1501
47.5 Kpixels/sec |
| Multi-Core Score | 5163 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
3620
519.9 MB/sec |
|
|
Navigation
|
5895
35.5 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
7315
149.7 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
7434
171.5 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
6306
85.6 images/sec |
|
|
Clang
|
6973
34.3 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
1549
124.0 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
6112
189.4 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
4525
135.4 images/sec |
|
|
Background Blur
|
4417
18.3 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
6883
214.2 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
4134
317.9 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
5434
159.4 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
4787
47.5 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
5753
5.57 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
6708
212.4 Kpixels/sec |