| Upload Date | December 17 2025 03:43 PM |
| Views | 3 |
| System Information | |
|---|---|
| Operating System | Android 16 |
| Model | Samsung Galaxy S25 |
| Model ID | samsung SM-S931B |
| Motherboard | sun |
| Governor | walt |
| CPU Information | |
|---|---|
| Name | Qualcomm ARMv8 |
| Topology | 1 Processor, 8 Cores |
| Identifier | ARM implementer 81 architecture 8 variant 3 part 1 revision 4 |
| Base Frequency | 3.53 GHz |
| Cluster 1 | 6 Cores @ 3.53 GHz |
| Cluster 2 | 2 Cores @ 4.47 GHz |
| Instruction Sets | neon aes sha1 sha2 neon-fp16 neon-dotprod i8mm |
| Memory Information | |
|---|---|
| Size | 10.85 GB |
| Single-Core Score | 2851 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
2534
363.9 MB/sec |
|
|
Navigation
|
2026
12.2 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
3238
66.3 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
3109
71.7 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
2992
40.6 images/sec |
|
|
Clang
|
3811
18.8 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
2500
200.2 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
2784
86.3 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
3256
97.4 images/sec |
|
|
Background Blur
|
2652
11.0 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
2786
86.7 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
2603
200.1 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
2755
80.9 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
3314
32.9 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
2724
2.64 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
2896
91.7 Kpixels/sec |
| Multi-Core Score | 9431 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
6539
939.1 MB/sec |
|
|
Navigation
|
10319
62.2 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
9717
198.9 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
10546
243.2 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
10888
147.8 images/sec |
|
|
Clang
|
15524
76.5 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
3002
240.4 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
12281
380.5 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
8087
242.0 images/sec |
|
|
Background Blur
|
8597
35.6 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
12400
385.9 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
10155
780.8 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
10404
305.3 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
9056
89.9 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
13105
12.7 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
10615
336.1 Kpixels/sec |