| Upload Date | December 17 2025 03:43 PM |
| Views | 2 |
| System Information | |
|---|---|
| Operating System | Android 16 |
| Model | Samsung Galaxy S25 Ultra |
| Model ID | samsung SM-S938W |
| Motherboard | sun |
| Governor | walt |
| CPU Information | |
|---|---|
| Name | Qualcomm ARMv8 |
| Topology | 1 Processor, 8 Cores |
| Identifier | ARM implementer 81 architecture 8 variant 3 part 1 revision 4 |
| Base Frequency | 3.53 GHz |
| Cluster 1 | 6 Cores @ 3.53 GHz |
| Cluster 2 | 2 Cores @ 4.47 GHz |
| Instruction Sets | neon aes sha1 sha2 neon-fp16 neon-dotprod i8mm |
| Memory Information | |
|---|---|
| Size | 10.85 GB |
| Single-Core Score | 2991 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
2538
364.5 MB/sec |
|
|
Navigation
|
2424
14.6 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
3296
67.5 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
3104
71.6 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
2993
40.6 images/sec |
|
|
Clang
|
3730
18.4 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
2638
211.3 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
2875
89.1 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
3278
98.1 images/sec |
|
|
Background Blur
|
2657
11.0 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
3040
94.6 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
3177
244.3 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
3556
104.4 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
3412
33.9 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
2719
2.63 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
2892
91.6 Kpixels/sec |
| Multi-Core Score | 9212 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
6048
868.6 MB/sec |
|
|
Navigation
|
9313
56.1 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
10325
211.4 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
10773
248.4 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
11604
157.5 images/sec |
|
|
Clang
|
13632
67.1 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
3044
243.8 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
12148
376.4 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
8026
240.2 images/sec |
|
|
Background Blur
|
8434
34.9 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
12201
379.7 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
9713
746.8 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
10415
305.6 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
8860
87.9 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
11612
11.2 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
10578
334.9 Kpixels/sec |