| Upload Date | December 17 2025 03:43 PM |
| Views | 3 |
| System Information | |
|---|---|
| Operating System | Android 15 |
| Model | nubia NX769J |
| Model ID | nubia NX769J |
| Motherboard | pineapple |
| Governor | walt |
| CPU Information | |
|---|---|
| Name | ARM ARMv8 |
| Topology | 1 Processor, 8 Cores |
| Identifier | ARM implementer 65 architecture 8 variant 0 part 3458 revision 1 |
| Base Frequency | 2.26 GHz |
| Cluster 1 | 2 Cores @ 2.27 GHz |
| Cluster 2 | 2 Cores @ 2.96 GHz |
| Cluster 3 | 3 Cores @ 3.15 GHz |
| Cluster 4 | 1 Core @ 3.40 GHz |
| Instruction Sets | neon aes sha1 sha2 neon-fp16 neon-dotprod i8mm |
| Memory Information | |
|---|---|
| Size | 14.99 GB |
| Single-Core Score | 1932 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
1711
245.7 MB/sec |
|
|
Navigation
|
1711
10.3 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
2260
46.3 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
2192
50.5 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
1783
24.2 images/sec |
|
|
Clang
|
2347
11.6 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
1898
152.0 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
1833
56.8 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
2095
62.7 images/sec |
|
|
Background Blur
|
1904
7.88 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
2115
65.8 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
1799
138.3 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
2000
58.7 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
1866
18.5 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
1417
1.37 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
2073
65.6 Kpixels/sec |
| Multi-Core Score | 6953 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
4795
688.5 MB/sec |
|
|
Navigation
|
7198
43.4 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
9776
200.1 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
9910
228.5 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
8323
113.0 images/sec |
|
|
Clang
|
10505
51.7 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
2304
184.5 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
9003
279.0 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
5493
164.4 images/sec |
|
|
Background Blur
|
6457
26.7 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
8489
264.2 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
5617
431.9 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
7430
218.0 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
6010
59.6 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
7645
7.40 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
9044
286.4 Kpixels/sec |