| Upload Date | December 17 2025 03:37 PM |
| Views | 4 |
| System Information | |
|---|---|
| Operating System | Android 16 |
| Model | LENOVO TB322FC |
| Model ID | LENOVO TB322FC |
| Motherboard | sun |
| Governor | walt |
| CPU Information | |
|---|---|
| Name | Qualcomm ARMv8 |
| Topology | 1 Processor, 8 Cores |
| Identifier | ARM implementer 81 architecture 8 variant 3 part 1 revision 4 |
| Base Frequency | 3.53 GHz |
| Cluster 1 | 6 Cores @ 3.53 GHz |
| Cluster 2 | 2 Cores @ 4.32 GHz |
| Instruction Sets | neon aes sha1 sha2 neon-fp16 neon-dotprod i8mm |
| Memory Information | |
|---|---|
| Size | 10.90 GB |
| Single-Core Score | 3082 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
2550
366.2 MB/sec |
|
|
Navigation
|
2411
14.5 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
3380
69.2 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
3261
75.2 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
3108
42.2 images/sec |
|
|
Clang
|
3983
19.6 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
2579
206.5 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
2973
92.1 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
3430
102.6 images/sec |
|
|
Background Blur
|
2747
11.4 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
3095
96.3 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
3284
252.5 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
3692
108.4 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
3650
36.2 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
2816
2.73 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
2995
94.8 Kpixels/sec |
| Multi-Core Score | 9740 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
6593
946.8 MB/sec |
|
|
Navigation
|
10246
61.7 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
11612
237.7 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
11815
272.5 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
11721
159.1 images/sec |
|
|
Clang
|
16002
78.8 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
3007
240.8 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
12577
389.7 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
8177
244.7 images/sec |
|
|
Background Blur
|
8483
35.1 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
11832
368.2 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
9874
759.2 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
10742
315.2 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
9153
90.8 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
12996
12.6 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
11422
361.6 Kpixels/sec |