| Upload Date | December 17 2025 03:37 PM |
| Views | 7 |
| System Information | |
|---|---|
| Operating System | Microsoft Windows 10 Pro (64-bit) |
| Model | LENOVO 81B1 |
| Motherboard | LENOVO LNVNB161216 |
| Power Plan | Mximo rendimiento |
| CPU Information | |
|---|---|
| Name | AMD Ryzen 5 2500U |
| Topology | 1 Processor, 4 Cores, 8 Threads |
| Identifier | AuthenticAMD Family 23 Model 17 Stepping 0 |
| Base Frequency | 2.00 GHz |
| Cluster 1 | 4 Cores |
| Maximum Frequency | 3554 MHz |
| Package | Socket FP5 |
| Codename | Raven Ridge |
| L1 Instruction Cache | 64.0 KB x 4 |
| L1 Data Cache | 32.0 KB x 4 |
| L2 Cache | 512 KB x 4 |
| L3 Cache | 4.00 MB x 1 |
| Instruction Sets | sse2 sse3 pclmul fma3 sse41 aesni avx avx2 shani |
| Memory Information | |
|---|---|
| Size | 17.90 GB |
| Transfer Rate | 1866 MT/s |
| Type | DDR4 SDRAM |
| Channels | 2 |
| Single-Core Score | 912 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
1158
166.3 MB/sec |
|
|
Navigation
|
1131
6.81 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
1079
22.1 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
1095
25.3 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
652
8.85 images/sec |
|
|
Clang
|
1143
5.63 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
941
75.4 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
1114
34.5 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
327
9.79 images/sec |
|
|
Background Blur
|
952
3.94 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
1494
46.5 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
893
68.7 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
832
24.4 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
870
8.63 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
845
817.4 Kpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
783
24.8 Kpixels/sec |
| Multi-Core Score | 2989 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
1873
269.0 MB/sec |
|
|
Navigation
|
3580
21.6 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
3554
72.8 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
4621
106.6 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
2867
38.9 images/sec |
|
|
Clang
|
4307
21.2 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
831
66.5 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
5043
156.3 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
1089
32.6 images/sec |
|
|
Background Blur
|
3090
12.8 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
5278
164.3 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
3181
244.6 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
3767
110.5 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
2889
28.7 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
5366
5.19 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
3556
112.6 Kpixels/sec |