| Upload Date | December 17 2025 03:37 PM |
| Views | 3 |
| System Information | |
|---|---|
| Operating System | Ubuntu 24.04.3 LTS |
| Model | Microsoft Corporation Virtual Machine |
| Motherboard | Microsoft Corporation Virtual Machine |
| CPU Information | |
|---|---|
| Name | Intel(R) Xeon(R) Platinum 8370C CPU @ 2.80GHz |
| Topology | 1 Processor, 2 Cores, 4 Threads |
| Identifier | GenuineIntel Family 6 Model 106 Stepping 6 |
| Base Frequency | 2.80 GHz |
| Cluster 1 | 0 Cores |
| L1 Instruction Cache | 32.0 KB x 2 |
| L1 Data Cache | 48.0 KB x 2 |
| L2 Cache | 1.25 MB x 2 |
| L3 Cache | 48.0 MB x 1 |
| Memory Information | |
|---|---|
| Size | 15.62 GB |
| Single-Core Score | 1634 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
1770
254.2 MB/sec |
|
|
Navigation
|
1649
9.93 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
1741
35.7 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
1683
38.8 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
1435
19.5 images/sec |
|
|
Clang
|
1743
8.59 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
1646
131.8 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
1324
41.0 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
1516
45.4 images/sec |
|
|
Background Blur
|
1906
7.89 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
1799
56.0 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
1507
115.9 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
1539
45.2 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
1803
17.9 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
1644
1.59 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
1660
52.6 Kpixels/sec |
| Multi-Core Score | 3510 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
3223
462.8 MB/sec |
|
|
Navigation
|
4581
27.6 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
3681
75.4 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
4052
93.4 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
3460
47.0 images/sec |
|
|
Clang
|
4289
21.1 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
1937
155.1 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
3338
103.4 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
2756
82.5 images/sec |
|
|
Background Blur
|
3665
15.2 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
4161
129.5 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
3423
263.2 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
3070
90.1 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
3856
38.3 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
4497
4.35 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
3801
120.3 Kpixels/sec |