| Upload Date | December 17 2025 03:36 PM |
| Views | 3 |
| System Information | |
|---|---|
| Operating System | Android 14 |
| Model | Xiaomi 23113RKC6G |
| Model ID | Xiaomi 23113RKC6G |
| Motherboard | kalama |
| Governor | walt |
| CPU Information | |
|---|---|
| Name | ARM ARMv8 |
| Topology | 1 Processor, 8 Cores |
| Identifier | ARM implementer 65 architecture 8 variant 1 part 3406 revision 0 |
| Base Frequency | 2.02 GHz |
| Cluster 1 | 3 Cores @ 2.02 GHz |
| Cluster 2 | 4 Cores @ 2.80 GHz |
| Cluster 3 | 1 Core @ 3.19 GHz |
| Instruction Sets | neon aes sha1 sha2 neon-fp16 neon-dotprod i8mm |
| Memory Information | |
|---|---|
| Size | 10.93 GB |
| Single-Core Score | 1430 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
1328
190.7 MB/sec |
|
|
Navigation
|
1210
7.29 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
1727
35.3 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
1545
35.6 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
1376
18.7 images/sec |
|
|
Clang
|
1697
8.36 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
1364
109.2 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
1411
43.7 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
1563
46.8 images/sec |
|
|
Background Blur
|
1395
5.77 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
1551
48.3 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
1278
98.3 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
1521
44.6 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
1468
14.6 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
1017
984.2 Kpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
1497
47.4 Kpixels/sec |
| Multi-Core Score | 5021 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
3609
518.3 MB/sec |
|
|
Navigation
|
5745
34.6 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
6910
141.5 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
7197
166.0 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
5742
77.9 images/sec |
|
|
Clang
|
6886
33.9 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
1588
127.2 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
6780
210.1 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
4252
127.2 images/sec |
|
|
Background Blur
|
4091
16.9 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
6657
207.2 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
3753
288.5 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
5385
158.0 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
4584
45.5 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
5778
5.59 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
6225
197.1 Kpixels/sec |