| Upload Date | December 17 2025 03:32 PM |
| Views | 1 |
| System Information | |
|---|---|
| Operating System | Android 16 |
| Model | Samsung Galaxy S25 Ultra |
| Model ID | samsung SM-S938B |
| Motherboard | sun |
| Governor | walt |
| CPU Information | |
|---|---|
| Name | Qualcomm ARMv8 |
| Topology | 1 Processor, 8 Cores |
| Identifier | ARM implementer 81 architecture 8 variant 3 part 1 revision 4 |
| Base Frequency | 3.53 GHz |
| Cluster 1 | 6 Cores @ 3.53 GHz |
| Cluster 2 | 2 Cores @ 4.47 GHz |
| Instruction Sets | neon aes sha1 sha2 neon-fp16 neon-dotprod i8mm |
| Memory Information | |
|---|---|
| Size | 10.85 GB |
| Single-Core Score | 2924 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
2550
366.1 MB/sec |
|
|
Navigation
|
2425
14.6 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
3159
64.7 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
3110
71.7 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
2940
39.9 images/sec |
|
|
Clang
|
3812
18.8 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
2127
170.3 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
2904
90.0 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
3206
95.9 images/sec |
|
|
Background Blur
|
2690
11.1 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
3051
94.9 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
3183
244.7 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
3133
91.9 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
3428
34.0 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
2766
2.68 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
2904
91.9 Kpixels/sec |
| Multi-Core Score | 8873 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
5904
847.9 MB/sec |
|
|
Navigation
|
7496
45.2 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
10135
207.5 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
9863
227.5 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
10747
145.9 images/sec |
|
|
Clang
|
15568
76.7 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
2413
193.2 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
12342
382.4 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
8018
239.9 images/sec |
|
|
Background Blur
|
8655
35.8 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
12212
380.0 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
9757
750.2 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
10334
303.2 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
8421
83.6 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
13037
12.6 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
9573
303.1 Kpixels/sec |