| Upload Date | December 17 2025 03:29 PM |
| Views | 2 |
| System Information | |
|---|---|
| Operating System | Ubuntu 22.04.4 LTS |
| Model | Google Compute Engine |
| Motherboard | N/A |
| CPU Information | |
|---|---|
| Name | Intel(R) Xeon(R) CPU @ 2.60GHz |
| Topology | 1 Processor, 4 Cores |
| Identifier | GenuineIntel Family 6 Model 106 Stepping 6 |
| Base Frequency | 2.60 GHz |
| Cluster 1 | 0 Cores |
| L1 Instruction Cache | 32.0 KB x 2 |
| L1 Data Cache | 48.0 KB x 2 |
| L2 Cache | 1.25 MB x 2 |
| L3 Cache | 54.0 MB x 1 |
| Memory Information | |
|---|---|
| Size | 11.56 GB |
| Single-Core Score | 1558 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
1728
248.1 MB/sec |
|
|
Navigation
|
1606
9.68 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
1645
33.7 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
1628
37.5 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
1359
18.4 images/sec |
|
|
Clang
|
1672
8.24 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
1479
118.4 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
1238
38.4 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
1473
44.1 images/sec |
|
|
Background Blur
|
1771
7.33 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
1731
53.9 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
1449
111.4 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
1510
44.3 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
1713
17.0 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
1559
1.51 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
1579
50.0 Kpixels/sec |
| Multi-Core Score | 4200 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
3670
527.0 MB/sec |
|
|
Navigation
|
5226
31.5 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
4898
100.3 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
4507
103.9 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
4388
59.5 images/sec |
|
|
Clang
|
5459
26.9 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
1826
146.2 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
4126
127.8 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
3494
104.6 images/sec |
|
|
Background Blur
|
4523
18.7 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
5125
159.5 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
4084
314.0 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
4381
128.6 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
3770
37.4 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
5525
5.35 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
4909
155.4 Kpixels/sec |