| Upload Date | December 17 2025 03:29 PM |
| Views | 4 |
| System Information | |
|---|---|
| Operating System | Android 16 |
| Model | Samsung Galaxy S25 Ultra |
| Model ID | samsung SM-S938B |
| Motherboard | sun |
| Governor | walt |
| CPU Information | |
|---|---|
| Name | Qualcomm ARMv8 |
| Topology | 1 Processor, 8 Cores |
| Identifier | ARM implementer 81 architecture 8 variant 3 part 1 revision 4 |
| Base Frequency | 3.53 GHz |
| Cluster 1 | 6 Cores @ 3.53 GHz |
| Cluster 2 | 2 Cores @ 4.47 GHz |
| Instruction Sets | neon aes sha1 sha2 neon-fp16 neon-dotprod i8mm |
| Memory Information | |
|---|---|
| Size | 10.85 GB |
| Single-Core Score | 2968 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
2488
357.3 MB/sec |
|
|
Navigation
|
2405
14.5 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
3195
65.4 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
3096
71.4 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
3047
41.4 images/sec |
|
|
Clang
|
3853
19.0 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
2629
210.5 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
2837
87.9 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
3155
94.4 images/sec |
|
|
Background Blur
|
2644
10.9 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
3003
93.5 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
3154
242.5 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
3515
103.1 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
3343
33.2 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
2713
2.62 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
2893
91.6 Kpixels/sec |
| Multi-Core Score | 9339 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
6072
872.0 MB/sec |
|
|
Navigation
|
10081
60.7 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
10030
205.3 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
10734
247.5 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
11673
158.4 images/sec |
|
|
Clang
|
15094
74.3 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
3004
240.6 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
12122
375.6 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
7938
237.5 images/sec |
|
|
Background Blur
|
8626
35.7 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
12160
378.4 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
9861
758.2 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
10255
300.9 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
8698
86.3 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
12947
12.5 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
10320
326.8 Kpixels/sec |