| Upload Date | December 17 2025 03:28 PM |
| Views | 6 |
| System Information | |
|---|---|
| Operating System | Android 16 |
| Model | OnePlus PKX110 |
| Model ID | OnePlus PKX110 |
| Motherboard | sun |
| Governor | walt |
| CPU Information | |
|---|---|
| Name | Qualcomm ARMv8 |
| Topology | 1 Processor, 8 Cores |
| Identifier | ARM implementer 81 architecture 8 variant 3 part 1 revision 4 |
| Base Frequency | 3.53 GHz |
| Cluster 1 | 6 Cores @ 3.53 GHz |
| Cluster 2 | 2 Cores @ 4.32 GHz |
| Instruction Sets | neon aes sha1 sha2 neon-fp16 neon-dotprod i8mm |
| Memory Information | |
|---|---|
| Size | 14.75 GB |
| Single-Core Score | 3051 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
2530
363.3 MB/sec |
|
|
Navigation
|
2362
14.2 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
3369
69.0 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
3153
72.7 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
3059
41.5 images/sec |
|
|
Clang
|
4011
19.8 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
2605
208.6 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
2942
91.2 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
3340
100.0 images/sec |
|
|
Background Blur
|
2711
11.2 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
3084
96.0 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
3255
250.3 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
3645
107.0 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
3570
35.4 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
2820
2.73 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
3020
95.6 Kpixels/sec |
| Multi-Core Score | 9713 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
6201
890.5 MB/sec |
|
|
Navigation
|
9923
59.8 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
11028
225.8 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
11652
268.7 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
11908
161.6 images/sec |
|
|
Clang
|
15766
77.7 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
2953
236.5 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
12974
402.0 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
8326
249.2 images/sec |
|
|
Background Blur
|
9297
38.5 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
12265
381.7 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
10389
798.8 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
10959
321.6 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
8396
83.3 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
13811
13.4 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
10918
345.7 Kpixels/sec |