| Upload Date | December 17 2025 03:21 PM |
| Views | 6 |
| System Information | |
|---|---|
| Operating System | Android 16 |
| Model | Xiaomi 24018RPACC |
| Model ID | Xiaomi 24018RPACC |
| Motherboard | kalama |
| Governor | walt |
| CPU Information | |
|---|---|
| Name | ARM ARMv8 |
| Topology | 1 Processor, 8 Cores |
| Identifier | ARM implementer 65 architecture 8 variant 1 part 3406 revision 0 |
| Base Frequency | 2.02 GHz |
| Cluster 1 | 3 Cores @ 2.02 GHz |
| Cluster 2 | 4 Cores @ 2.80 GHz |
| Cluster 3 | 1 Core @ 3.19 GHz |
| Instruction Sets | neon aes sha1 sha2 neon-fp16 neon-dotprod i8mm |
| Memory Information | |
|---|---|
| Size | 11.18 GB |
| Single-Core Score | 1916 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
1628
233.7 MB/sec |
|
|
Navigation
|
1612
9.71 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
2363
48.4 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
2177
50.2 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
1867
25.3 images/sec |
|
|
Clang
|
2276
11.2 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
1822
145.9 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
1875
58.1 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
2072
62.0 images/sec |
|
|
Background Blur
|
1854
7.67 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
2186
68.0 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
1624
124.9 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
2026
59.5 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
1880
18.7 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
1481
1.43 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
2037
64.5 Kpixels/sec |
| Multi-Core Score | 5405 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
3788
544.1 MB/sec |
|
|
Navigation
|
6128
36.9 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
7778
159.2 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
7455
171.9 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
6189
84.0 images/sec |
|
|
Clang
|
7103
35.0 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
2148
172.0 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
6961
215.7 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
4463
133.5 images/sec |
|
|
Background Blur
|
4553
18.8 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
7075
220.1 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
4143
318.5 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
5701
167.3 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
4231
42.0 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
6460
6.25 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
6442
204.0 Kpixels/sec |