| Upload Date | December 17 2025 07:03 AM |
| Views | 3 |
| System Information | |
|---|---|
| Operating System | Ubuntu 22.04.4 LTS |
| Model | Google Compute Engine |
| Motherboard | N/A |
| CPU Information | |
|---|---|
| Name | Intel(R) Xeon(R) CPU @ 2.60GHz |
| Topology | 1 Processor, 4 Cores |
| Identifier | GenuineIntel Family 6 Model 106 Stepping 6 |
| Base Frequency | 2.60 GHz |
| Cluster 1 | 0 Cores |
| L1 Instruction Cache | 32.0 KB x 2 |
| L1 Data Cache | 48.0 KB x 2 |
| L2 Cache | 1.25 MB x 2 |
| L3 Cache | 54.0 MB x 1 |
| Memory Information | |
|---|---|
| Size | 11.56 GB |
| Single-Core Score | 1484 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
1653
237.4 MB/sec |
|
|
Navigation
|
1233
7.43 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
1563
32.0 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
1550
35.7 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
1336
18.1 images/sec |
|
|
Clang
|
1622
7.99 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
1447
115.9 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
1234
38.2 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
1376
41.2 images/sec |
|
|
Background Blur
|
1737
7.19 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
1705
53.0 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
1379
106.0 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
1493
43.8 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
1666
16.5 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
1542
1.49 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
1530
48.5 Kpixels/sec |
| Multi-Core Score | 4052 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
3502
502.9 MB/sec |
|
|
Navigation
|
4641
28.0 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
4583
93.8 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
4756
109.7 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
4069
55.2 images/sec |
|
|
Clang
|
5238
25.8 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
1824
146.1 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
4007
124.2 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
3492
104.5 images/sec |
|
|
Background Blur
|
4253
17.6 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
4292
133.5 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
3872
297.7 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
4108
120.6 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
4527
44.9 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
5298
5.13 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
4736
150.0 Kpixels/sec |