| Upload Date | December 17 2025 06:52 AM |
| Views | 2 |
| System Information | |
|---|---|
| Operating System | Ubuntu 22.04.4 LTS |
| Model | Google Compute Engine |
| Motherboard | N/A |
| CPU Information | |
|---|---|
| Name | Intel(R) Xeon(R) CPU @ 2.60GHz |
| Topology | 1 Processor, 4 Cores |
| Identifier | GenuineIntel Family 6 Model 106 Stepping 6 |
| Base Frequency | 2.60 GHz |
| Cluster 1 | 0 Cores |
| L1 Instruction Cache | 32.0 KB x 2 |
| L1 Data Cache | 48.0 KB x 2 |
| L2 Cache | 1.25 MB x 2 |
| L3 Cache | 54.0 MB x 1 |
| Memory Information | |
|---|---|
| Size | 11.56 GB |
| Single-Core Score | 1528 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
1667
239.4 MB/sec |
|
|
Navigation
|
1524
9.18 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
1661
34.0 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
1609
37.1 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
1351
18.3 images/sec |
|
|
Clang
|
1649
8.12 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
1476
118.2 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
1237
38.3 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
1429
42.8 images/sec |
|
|
Background Blur
|
1717
7.11 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
1712
53.3 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
1344
103.3 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
1495
43.9 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
1682
16.7 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
1546
1.50 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
1556
49.3 Kpixels/sec |
| Multi-Core Score | 4110 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
3500
502.6 MB/sec |
|
|
Navigation
|
4954
29.8 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
4516
92.5 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
4462
102.9 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
4181
56.7 images/sec |
|
|
Clang
|
5187
25.5 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
1802
144.3 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
3982
123.4 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
3478
104.1 images/sec |
|
|
Background Blur
|
4278
17.7 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
5090
158.4 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
3917
301.2 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
4325
126.9 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
4594
45.6 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
5402
5.23 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
4955
156.9 Kpixels/sec |