| Upload Date | December 17 2025 06:47 AM |
| Views | 5 |
| System Information | |
|---|---|
| Operating System | Android 16 |
| Model | OnePlus PLQ110 |
| Model ID | OnePlus PLQ110 |
| Motherboard | sun |
| Governor | walt |
| CPU Information | |
|---|---|
| Name | Qualcomm ARMv8 |
| Topology | 1 Processor, 8 Cores |
| Identifier | ARM implementer 81 architecture 8 variant 3 part 1 revision 4 |
| Base Frequency | 3.53 GHz |
| Cluster 1 | 6 Cores @ 3.53 GHz |
| Cluster 2 | 2 Cores @ 4.32 GHz |
| Instruction Sets | neon aes sha1 sha2 neon-fp16 neon-dotprod i8mm |
| Memory Information | |
|---|---|
| Size | 10.85 GB |
| Single-Core Score | 2890 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
2330
334.6 MB/sec |
|
|
Navigation
|
2314
13.9 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
3247
66.5 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
2988
68.9 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
2827
38.4 images/sec |
|
|
Clang
|
3785
18.6 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
2506
200.7 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
2831
87.7 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
3200
95.7 images/sec |
|
|
Background Blur
|
2606
10.8 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
2888
89.9 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
3091
237.6 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
3433
100.8 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
3180
31.6 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
2662
2.58 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
2873
91.0 Kpixels/sec |
| Multi-Core Score | 8590 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
5617
806.6 MB/sec |
|
|
Navigation
|
8889
53.6 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
9962
203.9 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
9082
209.5 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
10466
142.0 images/sec |
|
|
Clang
|
15073
74.2 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
2855
228.7 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
11315
350.6 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
7604
227.5 images/sec |
|
|
Background Blur
|
7873
32.6 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
10591
329.6 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
8811
677.5 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
9153
268.6 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
7565
75.1 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
11685
11.3 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
9973
315.8 Kpixels/sec |