| Upload Date | December 17 2025 06:44 AM |
| Views | 2 |
| System Information | |
|---|---|
| Operating System | Android 16 |
| Model | Xiaomi 2510DRK44C |
| Model ID | Xiaomi 2510DRK44C |
| Motherboard | sun |
| Governor | walt |
| CPU Information | |
|---|---|
| Name | Qualcomm ARMv8 |
| Topology | 1 Processor, 8 Cores |
| Identifier | ARM implementer 81 architecture 8 variant 3 part 1 revision 4 |
| Base Frequency | 3.53 GHz |
| Cluster 1 | 6 Cores @ 3.53 GHz |
| Cluster 2 | 2 Cores @ 4.32 GHz |
| Instruction Sets | neon aes sha1 sha2 neon-fp16 neon-dotprod i8mm |
| Memory Information | |
|---|---|
| Size | 14.76 GB |
| Single-Core Score | 2980 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
2478
355.8 MB/sec |
|
|
Navigation
|
2529
15.2 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
3272
67.0 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
3757
86.7 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
2958
40.1 images/sec |
|
|
Clang
|
3769
18.6 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
2432
194.8 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
2803
86.9 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
3176
95.0 images/sec |
|
|
Background Blur
|
2597
10.7 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
2999
93.3 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
3003
230.9 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
3491
102.4 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
3430
34.0 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
2685
2.60 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
2762
87.4 Kpixels/sec |
| Multi-Core Score | 9218 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
6213
892.2 MB/sec |
|
|
Navigation
|
9615
57.9 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
10722
219.5 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
11694
269.7 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
10680
144.9 images/sec |
|
|
Clang
|
13962
68.8 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
2909
232.9 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
11773
364.8 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
7479
223.8 images/sec |
|
|
Background Blur
|
8403
34.8 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
12160
378.4 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
9231
709.7 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
10160
298.1 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
9222
91.5 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
12981
12.6 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
10427
330.1 Kpixels/sec |