| Upload Date | December 17 2025 06:39 AM |
| Views | 2 |
| System Information | |
|---|---|
| Operating System | Android 16 |
| Model | Xiaomi 2509FPN0BC |
| Model ID | Xiaomi 2509FPN0BC |
| Motherboard | canoe |
| Governor | walt |
| CPU Information | |
|---|---|
| Name | Qualcomm ARMv8 |
| Topology | 1 Processor, 8 Cores |
| Identifier | ARM implementer 81 architecture 8 variant 3 part 2 revision 1 |
| Base Frequency | 3.63 GHz |
| Cluster 1 | 6 Cores @ 3.63 GHz |
| Cluster 2 | 2 Cores @ 4.61 GHz |
| Instruction Sets | neon aes sha1 sha2 neon-fp16 neon-dotprod sve i8mm sme-i8i32 sme-f32f32 |
| Memory Information | |
|---|---|
| Size | 14.65 GB |
| Single-Core Score | 2957 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
2647
380.2 MB/sec |
|
|
Navigation
|
1885
11.4 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
2350
48.1 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
1654
38.1 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
2801
38.0 images/sec |
|
|
Clang
|
3896
19.2 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
2618
209.7 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
2941
91.1 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
5411
161.9 images/sec |
|
|
Background Blur
|
3068
12.7 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
3609
112.3 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
3464
266.3 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
3806
111.7 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
3614
35.9 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
2931
2.84 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
3370
106.7 Kpixels/sec |
| Multi-Core Score | 9397 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
6361
913.5 MB/sec |
|
|
Navigation
|
10038
60.5 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
11262
230.5 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
10095
232.8 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
11630
157.8 images/sec |
|
|
Clang
|
13801
68.0 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
3224
258.2 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
11480
355.7 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
9981
298.7 images/sec |
|
|
Background Blur
|
5923
24.5 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
13706
426.5 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
10139
779.5 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
9950
292.0 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
8262
82.0 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
13766
13.3 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
10450
330.9 Kpixels/sec |