| Upload Date | December 17 2025 06:36 AM |
| Views | 5 |
| System Information | |
|---|---|
| Operating System | Microsoft Windows 11 Pro (64-bit) |
| Model | CHUWI Innovation And Technology(ShenZhen)co.,Ltd UBox |
| Motherboard | CHUWI Innovation And Technology(ShenZhen)co.,Ltd UBox |
| Power Plan | Equilibrado |
| CPU Information | |
|---|---|
| Name | AMD Ryzen 5 6600H |
| Topology | 1 Processor, 6 Cores, 12 Threads |
| Identifier | AuthenticAMD Family 25 Model 68 Stepping 1 |
| Base Frequency | 3.30 GHz |
| Cluster 1 | 6 Cores |
| Maximum Frequency | 2748 MHz |
| Package | Socket FP7 |
| Codename | Rembrandt |
| L1 Instruction Cache | 32.0 KB x 6 |
| L1 Data Cache | 32.0 KB x 6 |
| L2 Cache | 512 KB x 6 |
| L3 Cache | 16.0 MB x 1 |
| Instruction Sets | sse2 sse3 pclmul fma3 sse41 aesni avx avx2 shani vaes |
| Memory Information | |
|---|---|
| Size | 12.75 GB |
| Transfer Rate | 1596 MT/s |
| Type | DDR5 SDRAM |
| Channels | 4 |
| Single-Core Score | 1966 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
2074
297.9 MB/sec |
|
|
Navigation
|
1675
10.1 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
1864
38.2 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
1975
45.5 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
1888
25.6 images/sec |
|
|
Clang
|
2048
10.1 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
2051
164.3 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
2139
66.3 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
1100
32.9 images/sec |
|
|
Background Blur
|
2757
11.4 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
2615
81.4 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
1946
149.6 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
2315
67.9 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
2089
20.7 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
1901
1.84 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
2124
67.3 Kpixels/sec |
| Multi-Core Score | 7545 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
5089
730.8 MB/sec |
|
|
Navigation
|
8415
50.7 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
7609
155.8 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
8931
206.0 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
9621
130.6 images/sec |
|
|
Clang
|
11742
57.8 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
2607
208.8 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
12897
399.6 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
3492
104.5 images/sec |
|
|
Background Blur
|
9836
40.7 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
10785
335.6 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
7522
578.3 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
8433
247.5 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
5236
51.9 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
12812
12.4 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
8703
275.6 Kpixels/sec |