| Upload Date | December 17 2025 06:22 AM |
| Views | 4 |
| System Information | |
|---|---|
| Operating System | Android 16 |
| Model | Samsung Galaxy Z Flip5 |
| Model ID | samsung SM-F731B |
| Motherboard | kalama |
| Governor | walt |
| CPU Information | |
|---|---|
| Name | ARM ARMv8 |
| Topology | 1 Processor, 8 Cores |
| Identifier | ARM implementer 65 architecture 8 variant 1 part 3406 revision 0 |
| Base Frequency | 2.02 GHz |
| Cluster 1 | 3 Cores @ 2.02 GHz |
| Cluster 2 | 4 Cores @ 2.80 GHz |
| Cluster 3 | 1 Core @ 3.36 GHz |
| Instruction Sets | neon aes sha1 sha2 neon-fp16 neon-dotprod i8mm |
| Memory Information | |
|---|---|
| Size | 7.01 GB |
| Single-Core Score | 973 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
850
122.1 MB/sec |
|
|
Navigation
|
714
4.30 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
1135
23.2 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
1080
24.9 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
957
13.0 images/sec |
|
|
Clang
|
1208
5.95 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
978
78.3 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
989
30.7 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
1048
31.4 images/sec |
|
|
Background Blur
|
1002
4.15 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
1150
35.8 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
901
69.2 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
1031
30.3 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
965
9.58 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
700
677.0 Kpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
974
30.8 Kpixels/sec |
| Multi-Core Score | 2911 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
2186
314.0 MB/sec |
|
|
Navigation
|
3205
19.3 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
3976
81.4 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
3850
88.8 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
3439
46.7 images/sec |
|
|
Clang
|
4017
19.8 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
1034
82.8 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
3515
108.9 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
2709
81.1 images/sec |
|
|
Background Blur
|
2657
11.0 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
3715
115.6 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
2310
177.6 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
3141
92.2 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
2499
24.8 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
3090
2.99 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
3343
105.9 Kpixels/sec |