| Upload Date | December 17 2025 06:16 AM |
| Views | 2 |
| System Information | |
|---|---|
| Operating System | Android 16 |
| Model | Samsung Galaxy S25+ |
| Model ID | samsung SM-S936N |
| Motherboard | sun |
| Governor | walt |
| CPU Information | |
|---|---|
| Name | Qualcomm ARMv8 |
| Topology | 1 Processor, 8 Cores |
| Identifier | ARM implementer 81 architecture 8 variant 3 part 1 revision 4 |
| Base Frequency | 3.53 GHz |
| Cluster 1 | 6 Cores @ 3.53 GHz |
| Cluster 2 | 2 Cores @ 4.47 GHz |
| Instruction Sets | neon aes sha1 sha2 neon-fp16 neon-dotprod i8mm |
| Memory Information | |
|---|---|
| Size | 10.85 GB |
| Single-Core Score | 2987 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
2538
364.5 MB/sec |
|
|
Navigation
|
2406
14.5 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
3305
67.7 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
3084
71.1 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
3009
40.8 images/sec |
|
|
Clang
|
3833
18.9 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
2629
210.5 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
2867
88.9 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
3276
98.0 images/sec |
|
|
Background Blur
|
2658
11.0 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
3034
94.4 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
3127
240.4 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
3514
103.1 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
3344
33.2 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
2747
2.66 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
2877
91.1 Kpixels/sec |
| Multi-Core Score | 9501 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
6151
883.3 MB/sec |
|
|
Navigation
|
10207
61.5 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
10952
224.2 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
11320
261.1 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
11568
157.0 images/sec |
|
|
Clang
|
15562
76.6 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
2935
235.0 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
12178
377.3 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
8106
242.6 images/sec |
|
|
Background Blur
|
8627
35.7 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
12476
388.2 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
9693
745.2 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
10281
301.7 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
8912
88.4 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
13220
12.8 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
10450
330.9 Kpixels/sec |