| Upload Date | December 17 2025 06:15 AM |
| Views | 3 |
| System Information | |
|---|---|
| Operating System | Android 16 |
| Model | Samsung Galaxy S25 Ultra |
| Model ID | samsung SM-S938B |
| Motherboard | sun |
| Governor | walt |
| CPU Information | |
|---|---|
| Name | Qualcomm ARMv8 |
| Topology | 1 Processor, 8 Cores |
| Identifier | ARM implementer 81 architecture 8 variant 3 part 1 revision 4 |
| Base Frequency | 3.53 GHz |
| Cluster 1 | 6 Cores @ 3.53 GHz |
| Cluster 2 | 2 Cores @ 4.47 GHz |
| Instruction Sets | neon aes sha1 sha2 neon-fp16 neon-dotprod i8mm |
| Memory Information | |
|---|---|
| Size | 10.85 GB |
| Single-Core Score | 2438 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
2042
293.2 MB/sec |
|
|
Navigation
|
1978
11.9 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
2699
55.3 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
2486
57.3 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
2363
32.1 images/sec |
|
|
Clang
|
3038
15.0 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
2077
166.3 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
2294
71.1 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
2784
83.3 images/sec |
|
|
Background Blur
|
2312
9.57 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
2396
74.5 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
2688
206.7 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
2920
85.7 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
2889
28.7 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
2133
2.06 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
2416
76.5 Kpixels/sec |
| Multi-Core Score | 8853 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
5727
822.5 MB/sec |
|
|
Navigation
|
9057
54.6 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
10046
205.7 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
10402
239.9 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
11239
152.5 images/sec |
|
|
Clang
|
15694
77.3 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
2485
199.0 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
11317
350.7 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
8250
246.9 images/sec |
|
|
Background Blur
|
8705
36.0 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
10568
328.9 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
9208
707.9 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
9647
283.1 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
8460
83.9 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
11417
11.0 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
9768
309.3 Kpixels/sec |