| Upload Date | December 17 2025 12:41 AM |
| Views | 1 |
| System Information | |
|---|---|
| Operating System | Android 16 |
| Model | Xiaomi 2506BPN68G |
| Model ID | Xiaomi 2506BPN68G |
| Motherboard | klimt |
| CPU Information | |
|---|---|
| Name | ARM ARMv8 |
| Topology | 1 Processor, 8 Cores |
| Identifier | ARM implementer 65 architecture 8 variant 0 part 3461 revision 1 |
| Base Frequency | 2.40 GHz |
| Cluster 1 | 4 Cores @ 2.40 GHz |
| Cluster 2 | 3 Cores @ 3.30 GHz |
| Cluster 3 | 1 Core @ 3.73 GHz |
| Instruction Sets | neon aes sha1 sha2 neon-fp16 neon-dotprod sve i8mm |
| Memory Information | |
|---|---|
| Size | 11.01 GB |
| Single-Core Score | 2530 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
1957
281.0 MB/sec |
|
|
Navigation
|
1953
11.8 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
2969
60.8 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
2592
59.8 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
2400
32.6 images/sec |
|
|
Clang
|
3183
15.7 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
2298
184.0 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
2453
76.0 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
3158
94.5 images/sec |
|
|
Background Blur
|
2446
10.1 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
2884
89.7 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
2275
174.9 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
2867
84.1 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
2732
27.1 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
2064
2.00 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
2786
88.2 Kpixels/sec |
| Multi-Core Score | 7643 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
5463
784.5 MB/sec |
|
|
Navigation
|
8456
50.9 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
11680
239.1 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
10775
248.5 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
6283
85.3 images/sec |
|
|
Clang
|
10415
51.3 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
2480
198.6 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
10396
322.1 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
6429
192.4 images/sec |
|
|
Background Blur
|
7070
29.3 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
10988
341.9 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
5479
421.3 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
8324
244.3 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
7178
71.2 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
9679
9.37 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
10181
322.4 Kpixels/sec |