| Upload Date | December 17 2025 12:36 AM |
| Views | 1 |
| System Information | |
|---|---|
| Operating System | Debian GNU/Linux 12 (bookworm) |
| Model | QEMU Standard PC (i440FX + PIIX, 1996) |
| Motherboard | N/A |
| CPU Information | |
|---|---|
| Name | Intel(R) Xeon(R) Gold 6122 CPU @ 1.80GHz |
| Topology | 2 Processors, 2 Cores |
| Identifier | GenuineIntel Family 6 Model 85 Stepping 4 |
| Base Frequency | 1.80 GHz |
| Cluster 1 | 0 Cores |
| L1 Instruction Cache | 32.0 KB x 1 |
| L1 Data Cache | 32.0 KB x 1 |
| L2 Cache | 1.00 MB x 1 |
| L3 Cache | 27.5 MB x 1 |
| Instruction Sets | sse2 sse3 pclmul fma3 sse41 aesni avx avx2 avx512-f avx512-dq avx512-bw avx512-vl |
| Memory Information | |
|---|---|
| Size | 7.72 GB |
| Single-Core Score | 479 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
501
72.0 MB/sec |
|
|
Navigation
|
595
3.58 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
410
8.40 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
581
13.4 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
458
6.22 images/sec |
|
|
Clang
|
556
2.74 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
378
30.3 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
519
16.1 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
218
6.51 images/sec |
|
|
Background Blur
|
661
2.73 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
694
21.6 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
345
26.5 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
496
14.5 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
600
5.95 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
481
465.6 Kpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
567
18.0 Kpixels/sec |
| Multi-Core Score | 793 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
502
72.0 MB/sec |
|
|
Navigation
|
1138
6.86 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
724
14.8 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
887
20.5 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
781
10.6 images/sec |
|
|
Clang
|
1069
5.26 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
375
30.0 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
944
29.3 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
353
10.6 images/sec |
|
|
Background Blur
|
1303
5.39 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
1195
37.2 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
595
45.8 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
977
28.7 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
1143
11.3 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
910
880.9 Kpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
1158
36.7 Kpixels/sec |