| Upload Date | December 17 2025 12:26 AM |
| Views | 4 |
| System Information | |
|---|---|
| Operating System | Android 15 |
| Model | Xiaomi Poco X6 Pro |
| Model ID | Xiaomi 2311DRK48G |
| Motherboard | duchamp |
| CPU Information | |
|---|---|
| Name | ARM ARMv8 |
| Topology | 1 Processor, 8 Cores |
| Identifier | ARM implementer 65 architecture 8 variant 1 part 3405 revision 0 |
| Base Frequency | 2.20 GHz |
| Cluster 1 | 4 Cores @ 2.20 GHz |
| Cluster 2 | 3 Cores @ 3.20 GHz |
| Cluster 3 | 1 Core @ 3.35 GHz |
| Instruction Sets | neon aes sha1 sha2 neon-fp16 neon-dotprod sve i8mm |
| Memory Information | |
|---|---|
| Size | 11.08 GB |
| Single-Core Score | 1169 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
1223
175.6 MB/sec |
|
|
Navigation
|
1239
7.47 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
1484
30.4 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
1412
32.6 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
1193
16.2 images/sec |
|
|
Clang
|
1373
6.76 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
1174
94.0 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
1253
38.8 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
1114
33.3 images/sec |
|
|
Background Blur
|
929
3.84 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
1306
40.6 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
763
58.6 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
1023
30.0 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
911
9.04 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
1012
978.9 Kpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
1174
37.2 Kpixels/sec |
| Multi-Core Score | 3987 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
3465
497.6 MB/sec |
|
|
Navigation
|
5055
30.5 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
6471
132.5 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
6224
143.5 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
4921
66.8 images/sec |
|
|
Clang
|
5195
25.6 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
1155
92.5 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
5685
176.1 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
2899
86.8 images/sec |
|
|
Background Blur
|
2998
12.4 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
5654
176.0 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
2435
187.2 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
3688
108.2 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
3346
33.2 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
4304
4.16 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
4749
150.4 Kpixels/sec |