| Upload Date | December 17 2025 12:21 AM |
| Views | 1 |
| System Information | |
|---|---|
| Operating System | Android 15 |
| Model | Samsung Galaxy S24 |
| Model ID | samsung SM-S921B |
| Motherboard | s5e9945 |
| Governor | energy_aware |
| CPU Information | |
|---|---|
| Name | ARM ARMv8 |
| Topology | 1 Processor, 10 Cores |
| Identifier | ARM implementer 65 architecture 8 variant 0 part 3458 revision 1 |
| Base Frequency | 1.96 GHz |
| Cluster 1 | 4 Cores @ 1.96 GHz |
| Cluster 2 | 3 Cores @ 2.59 GHz |
| Cluster 3 | 2 Cores @ 2.90 GHz |
| Cluster 4 | 1 Core @ 3.21 GHz |
| Instruction Sets | neon aes sha1 sha2 neon-fp16 neon-dotprod sve i8mm |
| Memory Information | |
|---|---|
| Size | 7.06 GB |
| Single-Core Score | 2015 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
1926
276.6 MB/sec |
|
|
Navigation
|
2014
12.1 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
2369
48.5 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
2326
53.6 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
1851
25.1 images/sec |
|
|
Clang
|
2479
12.2 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
1911
153.0 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
1919
59.5 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
2075
62.1 images/sec |
|
|
Background Blur
|
1637
6.77 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
2235
69.6 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
1886
145.0 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
2040
59.9 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
1940
19.3 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
1541
1.49 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
2050
64.9 Kpixels/sec |
| Multi-Core Score | 6687 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
5228
750.7 MB/sec |
|
|
Navigation
|
8320
50.1 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
9842
201.5 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
8223
189.6 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
7840
106.4 images/sec |
|
|
Clang
|
8738
43.0 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
2207
176.8 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
7528
233.3 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
5262
157.5 images/sec |
|
|
Background Blur
|
5645
23.4 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
9450
294.1 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
5229
402.0 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
6893
202.3 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
6666
66.1 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
7977
7.72 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
8251
261.2 Kpixels/sec |