| Upload Date | December 17 2025 12:20 AM |
| Views | 7 |
| System Information | |
|---|---|
| Operating System | Microsoft Windows 10 Pro (64-bit) |
| Model | Gigabyte Technology Co., Ltd. GA-78LMT-S2 |
| Motherboard | Gigabyte Technology Co., Ltd. GA-78LMT-S2 |
| Power Plan | Equilibrado |
| CPU Information | |
|---|---|
| Name | AMD FX-6300 |
| Topology | 1 Processor, 3 Cores, 6 Threads |
| Identifier | AuthenticAMD Family 21 Model 2 Stepping 0 |
| Base Frequency | 3.51 GHz |
| Cluster 1 | 3 Cores |
| Maximum Frequency | 4117 MHz |
| Package | Socket AM3+ (942) |
| Codename | Vishera |
| L1 Instruction Cache | 64.0 KB x 3 |
| L1 Data Cache | 16.0 KB x 6 |
| L2 Cache | 2.00 MB x 3 |
| L3 Cache | 8.00 MB x 1 |
| Instruction Sets | sse2 sse3 pclmul fma3 sse41 aesni avx |
| Memory Information | |
|---|---|
| Size | 12.00 GB |
| Transfer Rate | 1606 MT/s |
| Type | DDR3 SDRAM |
| Channels | 2 |
| Single-Core Score | 454 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
780
112.0 MB/sec |
|
|
Navigation
|
1055
6.36 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
684
14.0 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
700
16.1 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
188
2.55 images/sec |
|
|
Clang
|
852
4.20 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
711
56.9 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
696
21.6 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
48
1.43 images/sec |
|
|
Background Blur
|
351
1.45 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
491
15.3 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
692
53.2 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
448
13.1 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
262
2.60 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
568
549.4 Kpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
202
6.39 Kpixels/sec |
| Multi-Core Score | 1403 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
1419
203.8 MB/sec |
|
|
Navigation
|
3510
21.2 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
2023
41.4 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
2834
65.3 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
616
8.37 images/sec |
|
|
Clang
|
3212
15.8 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
822
65.8 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
2894
89.7 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
146
4.36 images/sec |
|
|
Background Blur
|
1151
4.76 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
1718
53.5 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
2162
166.2 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
1651
48.4 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
731
7.26 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
2630
2.54 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
871
27.6 Kpixels/sec |