| Upload Date | December 17 2025 12:20 AM |
| Views | 2 |
| System Information | |
|---|---|
| Operating System | Android 16 |
| Model | Samsung Galaxy S24+ |
| Model ID | samsung SM-S926U |
| Motherboard | pineapple |
| Governor | walt |
| CPU Information | |
|---|---|
| Name | ARM ARMv8 |
| Topology | 1 Processor, 8 Cores |
| Identifier | ARM implementer 65 architecture 8 variant 0 part 3458 revision 1 |
| Base Frequency | 2.26 GHz |
| Cluster 1 | 2 Cores @ 2.27 GHz |
| Cluster 2 | 2 Cores @ 2.96 GHz |
| Cluster 3 | 3 Cores @ 3.15 GHz |
| Cluster 4 | 1 Core @ 3.40 GHz |
| Instruction Sets | neon aes sha1 sha2 neon-fp16 neon-dotprod i8mm |
| Memory Information | |
|---|---|
| Size | 10.83 GB |
| Single-Core Score | 2198 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
1942
278.9 MB/sec |
|
|
Navigation
|
2069
12.5 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
2680
54.9 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
2547
58.7 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
2031
27.6 images/sec |
|
|
Clang
|
2810
13.8 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
2064
165.3 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
2098
65.0 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
2270
67.9 images/sec |
|
|
Background Blur
|
2029
8.40 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
2469
76.8 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
1984
152.6 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
2212
64.9 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
2101
20.8 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
1648
1.59 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
2265
71.7 Kpixels/sec |
| Multi-Core Score | 6760 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
4592
659.4 MB/sec |
|
|
Navigation
|
7565
45.6 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
8789
179.9 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
8814
203.3 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
8050
109.3 images/sec |
|
|
Clang
|
9201
45.3 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
2369
189.7 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
8488
263.0 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
5598
167.5 images/sec |
|
|
Background Blur
|
6215
25.7 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
9212
286.7 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
5450
419.0 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
7163
210.2 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
6256
62.1 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
8118
7.86 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
8442
267.3 Kpixels/sec |