| Upload Date | December 17 2025 12:19 AM |
| Views | 3 |
| System Information | |
|---|---|
| Operating System | Microsoft Windows 11 IoT (64-bit) |
| Model | ASRock B760M-HDV/M.2 D4 |
| Motherboard | ASRock B760M-HDV/M.2 D4 |
| CPU Information | |
|---|---|
| Name | Intel Core i5-13400F |
| Topology | 1 Processor, 10 Cores, 16 Threads |
| Identifier | GenuineIntel Family 6 Model 191 Stepping 2 |
| Base Frequency | 2.49 GHz |
| Cluster 1 | 6 Cores |
| Cluster 2 | 4 Cores |
| Maximum Frequency | 4588 MHz |
| Package | Socket 1700 LGA |
| Codename | Raptor Lake |
| L1 Instruction Cache | 32.0 KB x 8 |
| L1 Data Cache | 48.0 KB x 8 |
| L2 Cache | 1.25 MB x 2 |
| L3 Cache | 20.0 MB x 1 |
| Instruction Sets | sse2 sse3 pclmul fma3 sse41 aesni avx avx2 shani vaes avx-vnni |
| Memory Information | |
|---|---|
| Size | 32.00 GB |
| Transfer Rate | 2394 MT/s |
| Type | DDR4 SDRAM |
| Channels | 1 |
| Single-Core Score | 2215 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
2093
300.5 MB/sec |
|
|
Navigation
|
2058
12.4 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
1993
40.8 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
2131
49.2 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
2093
28.4 images/sec |
|
|
Clang
|
2268
11.2 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
2246
179.9 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
2290
71.0 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
2114
63.3 images/sec |
|
|
Background Blur
|
2807
11.6 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
2615
81.4 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
2115
162.6 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
2127
62.4 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
2381
23.6 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
2234
2.16 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
2306
73.0 Kpixels/sec |
| Multi-Core Score | 7458 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
2880
413.6 MB/sec |
|
|
Navigation
|
8434
50.8 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
5922
121.2 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
8414
194.1 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
8455
114.7 images/sec |
|
|
Clang
|
17896
88.1 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
2959
237.0 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
18532
574.2 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
3610
108.0 images/sec |
|
|
Background Blur
|
10143
42.0 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
7183
223.5 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
11603
892.1 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
6923
203.2 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
3862
38.3 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
21508
20.8 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
7023
222.4 Kpixels/sec |