| Upload Date | December 17 2025 12:17 AM |
| Views | 4 |
| System Information | |
|---|---|
| Operating System | Android 16 |
| Model | Samsung Galaxy S22 |
| Model ID | samsung SM-S901U |
| Motherboard | taro |
| Governor | walt |
| CPU Information | |
|---|---|
| Name | ARM ARMv8 |
| Topology | 1 Processor, 8 Cores |
| Identifier | ARM implementer 65 architecture 8 variant 2 part 3400 revision 0 |
| Base Frequency | 1.78 GHz |
| Cluster 1 | 4 Cores @ 1.79 GHz |
| Cluster 2 | 3 Cores @ 2.50 GHz |
| Cluster 3 | 1 Core @ 3.00 GHz |
| Instruction Sets | neon aes sha1 sha2 neon-fp16 neon-dotprod i8mm |
| Memory Information | |
|---|---|
| Size | 7.05 GB |
| Single-Core Score | 1047 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
937
134.5 MB/sec |
|
|
Navigation
|
826
4.97 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
1249
25.6 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
1114
25.7 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
1059
14.4 images/sec |
|
|
Clang
|
1224
6.03 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
921
73.7 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
1058
32.8 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
1215
36.4 images/sec |
|
|
Background Blur
|
1048
4.34 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
1228
38.2 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
804
61.8 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
1188
34.9 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
1056
10.5 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
826
799.0 Kpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
1145
36.3 Kpixels/sec |
| Multi-Core Score | 3702 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
1932
277.5 MB/sec |
|
|
Navigation
|
4403
26.5 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
5187
106.2 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
5443
125.5 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
4318
58.6 images/sec |
|
|
Clang
|
4822
23.7 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
1512
121.1 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
4978
154.2 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
3081
92.2 images/sec |
|
|
Background Blur
|
3129
13.0 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
5115
159.2 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
2557
196.6 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
4015
117.8 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
3281
32.6 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
4677
4.53 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
4496
142.4 Kpixels/sec |