| Upload Date | December 17 2025 12:04 AM |
| Views | 6 |
| System Information | |
|---|---|
| Operating System | Ubuntu 22.04.4 LTS |
| Model | Google Compute Engine |
| Motherboard | N/A |
| CPU Information | |
|---|---|
| Name | Intel(R) Xeon(R) CPU @ 2.60GHz |
| Topology | 1 Processor, 4 Cores |
| Identifier | GenuineIntel Family 6 Model 106 Stepping 6 |
| Base Frequency | 2.60 GHz |
| Cluster 1 | 0 Cores |
| L1 Instruction Cache | 32.0 KB x 2 |
| L1 Data Cache | 48.0 KB x 2 |
| L2 Cache | 1.25 MB x 2 |
| L3 Cache | 54.0 MB x 1 |
| Memory Information | |
|---|---|
| Size | 11.56 GB |
| Single-Core Score | 1473 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
1611
231.4 MB/sec |
|
|
Navigation
|
1401
8.44 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
1589
32.5 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
1527
35.2 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
1319
17.9 images/sec |
|
|
Clang
|
1609
7.92 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
1432
114.7 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
1230
38.1 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
1390
41.6 images/sec |
|
|
Background Blur
|
1721
7.12 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
1703
53.0 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
1167
89.7 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
1448
42.5 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
1603
15.9 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
1550
1.50 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
1496
47.4 Kpixels/sec |
| Multi-Core Score | 4031 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
3339
479.5 MB/sec |
|
|
Navigation
|
4708
28.4 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
4706
96.3 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
4689
108.1 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
4151
56.3 images/sec |
|
|
Clang
|
5100
25.1 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
1760
140.9 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
3981
123.4 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
3359
100.5 images/sec |
|
|
Background Blur
|
4217
17.5 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
5048
157.1 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
3629
279.0 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
4186
122.8 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
4520
44.9 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
5450
5.27 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
4374
138.5 Kpixels/sec |