| Upload Date | December 17 2025 12:02 AM |
| Views | 3 |
| System Information | |
|---|---|
| Operating System | Android 16 |
| Model | Samsung Galaxy S25 |
| Model ID | samsung SM-S931B |
| Motherboard | sun |
| Governor | walt |
| CPU Information | |
|---|---|
| Name | Qualcomm ARMv8 |
| Topology | 1 Processor, 8 Cores |
| Identifier | ARM implementer 81 architecture 8 variant 3 part 1 revision 4 |
| Base Frequency | 3.53 GHz |
| Cluster 1 | 6 Cores @ 3.53 GHz |
| Cluster 2 | 2 Cores @ 4.47 GHz |
| Instruction Sets | neon aes sha1 sha2 neon-fp16 neon-dotprod i8mm |
| Memory Information | |
|---|---|
| Size | 10.85 GB |
| Single-Core Score | 1611 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
1406
202.0 MB/sec |
|
|
Navigation
|
1357
8.18 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
1589
32.5 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
1394
32.2 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
1448
19.6 images/sec |
|
|
Clang
|
2054
10.1 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
1428
114.4 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
1667
51.6 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
1901
56.9 images/sec |
|
|
Background Blur
|
1596
6.61 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
1608
50.0 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
2045
157.3 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
1767
51.8 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
1809
17.9 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
1440
1.39 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
1676
53.1 Kpixels/sec |
| Multi-Core Score | 8062 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
4818
691.9 MB/sec |
|
|
Navigation
|
6124
36.9 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
7440
152.3 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
6975
160.9 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
7239
98.2 images/sec |
|
|
Clang
|
15483
76.3 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
2867
229.6 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
11989
371.5 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
8179
244.8 images/sec |
|
|
Background Blur
|
8536
35.3 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
11606
361.2 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
9716
747.0 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
9455
277.4 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
8898
88.3 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
12683
12.3 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
10452
331.0 Kpixels/sec |