| Upload Date | December 17 2025 12:01 AM |
| Views | 5 |
| System Information | |
|---|---|
| Operating System | Android 16 |
| Model | Google Pixel 10 Pro |
| Model ID | Google Pixel 10 Pro |
| Motherboard | blazer |
| Governor | sched_pixel |
| CPU Information | |
|---|---|
| Name | ARM ARMv8 |
| Topology | 1 Processor, 8 Cores |
| Identifier | ARM implementer 65 architecture 8 variant 0 part 3458 revision 1 |
| Base Frequency | 2.25 GHz |
| Cluster 1 | 2 Cores @ 2.25 GHz |
| Cluster 2 | 5 Cores @ 3.05 GHz |
| Cluster 3 | 1 Core @ 3.78 GHz |
| Instruction Sets | neon aes sha1 sha2 neon-fp16 neon-dotprod sve i8mm |
| Memory Information | |
|---|---|
| Size | 15.21 GB |
| Single-Core Score | 2293 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
1865
267.9 MB/sec |
|
|
Navigation
|
1646
9.92 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
2606
53.3 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
2590
59.7 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
2297
31.2 images/sec |
|
|
Clang
|
3061
15.1 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
2165
173.4 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
2435
75.4 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
2684
80.3 images/sec |
|
|
Background Blur
|
2302
9.53 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
2653
82.5 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
1799
138.3 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
2442
71.7 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
2187
21.7 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
1751
1.69 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
2567
81.3 Kpixels/sec |
| Multi-Core Score | 6136 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
3769
541.3 MB/sec |
|
|
Navigation
|
5948
35.8 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
9370
191.8 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
8786
202.6 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
7528
102.2 images/sec |
|
|
Clang
|
9256
45.6 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
1750
140.1 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
9343
289.5 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
4969
148.7 images/sec |
|
|
Background Blur
|
5913
24.5 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
7718
240.2 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
4535
348.6 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
6175
181.2 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
5080
50.4 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
7500
7.26 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
8544
270.5 Kpixels/sec |