| Upload Date | December 17 2025 12:01 AM |
| Views | 6 |
| System Information | |
|---|---|
| Operating System | Android 15 |
| Model | OnePlus 10T |
| Model ID | OnePlus CPH2415 |
| Motherboard | taro |
| Governor | walt |
| CPU Information | |
|---|---|
| Name | ARM ARMv8 |
| Topology | 1 Processor, 8 Cores |
| Identifier | ARM implementer 65 architecture 8 variant 2 part 3400 revision 0 |
| Base Frequency | 2.02 GHz |
| Cluster 1 | 4 Cores @ 2.02 GHz |
| Cluster 2 | 3 Cores @ 2.75 GHz |
| Cluster 3 | 1 Core @ 3.19 GHz |
| Instruction Sets | neon aes sha1 sha2 neon-fp16 neon-dotprod i8mm |
| Memory Information | |
|---|---|
| Size | 7.06 GB |
| Single-Core Score | 1336 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
1123
161.2 MB/sec |
|
|
Navigation
|
1090
6.56 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
1567
32.1 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
1365
31.5 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
1403
19.0 images/sec |
|
|
Clang
|
1595
7.85 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
1208
96.7 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
1387
43.0 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
1517
45.4 images/sec |
|
|
Background Blur
|
1302
5.39 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
1609
50.1 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
992
76.3 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
1549
45.5 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
1335
13.2 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
1026
992.7 Kpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
1502
47.5 Kpixels/sec |
| Multi-Core Score | 3669 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
2309
331.6 MB/sec |
|
|
Navigation
|
3850
23.2 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
4631
94.8 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
4606
106.2 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
4177
56.7 images/sec |
|
|
Clang
|
5341
26.3 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
1384
110.8 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
4996
154.8 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
3360
100.6 images/sec |
|
|
Background Blur
|
3494
14.5 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
5067
157.7 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
2892
222.3 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
3965
116.4 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
3119
30.9 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
4184
4.05 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
4531
143.5 Kpixels/sec |