| Upload Date | December 16 2025 07:36 PM |
| Views | 2 |
| System Information | |
|---|---|
| Operating System | Android 15 |
| Model | Xiaomi 2410CRP4CG |
| Model ID | Xiaomi 2410CRP4CG |
| Motherboard | uke |
| Governor | walt |
| CPU Information | |
|---|---|
| Name | ARM ARMv8 |
| Topology | 1 Processor, 8 Cores |
| Identifier | ARM implementer 65 architecture 8 variant 0 part 3458 revision 1 |
| Base Frequency | 1.90 GHz |
| Cluster 1 | 3 Cores @ 1.90 GHz |
| Cluster 2 | 4 Cores @ 2.61 GHz |
| Cluster 3 | 1 Core @ 2.80 GHz |
| Instruction Sets | neon aes sha1 sha2 neon-fp16 neon-dotprod i8mm |
| Memory Information | |
|---|---|
| Size | 7.32 GB |
| Single-Core Score | 1867 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
1574
226.0 MB/sec |
|
|
Navigation
|
1544
9.30 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
2212
45.3 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
2167
50.0 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
1772
24.0 images/sec |
|
|
Clang
|
2220
10.9 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
1877
150.3 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
1823
56.5 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
2009
60.1 images/sec |
|
|
Background Blur
|
1907
7.89 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
2090
65.0 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
1488
114.4 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
2029
59.5 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
1838
18.2 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
1420
1.37 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
2069
65.5 Kpixels/sec |
| Multi-Core Score | 5047 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
3628
520.9 MB/sec |
|
|
Navigation
|
5158
31.1 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
6982
142.9 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
7136
164.6 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
6060
82.3 images/sec |
|
|
Clang
|
5937
29.2 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
2135
171.0 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
6939
215.0 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
3891
116.4 images/sec |
|
|
Background Blur
|
3951
16.4 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
6562
204.2 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
3707
285.0 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
5254
154.2 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
4737
47.0 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
5900
5.71 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
6773
214.5 Kpixels/sec |