| Upload Date | December 16 2025 07:35 PM |
| Views | 4 |
| System Information | |
|---|---|
| Operating System | Debian GNU/Linux 12 (bookworm) |
| Model | QEMU Standard PC (i440FX + PIIX, 1996) |
| Motherboard | N/A |
| CPU Information | |
|---|---|
| Name | Intel(R) Xeon(R) Gold 6122 CPU @ 1.80GHz |
| Topology | 2 Processors, 2 Cores |
| Identifier | GenuineIntel Family 6 Model 85 Stepping 4 |
| Base Frequency | 1.80 GHz |
| Cluster 1 | 0 Cores |
| L1 Instruction Cache | 32.0 KB x 1 |
| L1 Data Cache | 32.0 KB x 1 |
| L2 Cache | 1.00 MB x 1 |
| L3 Cache | 27.5 MB x 1 |
| Instruction Sets | sse2 sse3 pclmul fma3 sse41 aesni avx avx2 avx512-f avx512-dq avx512-bw avx512-vl |
| Memory Information | |
|---|---|
| Size | 7.72 GB |
| Single-Core Score | 503 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
540
77.5 MB/sec |
|
|
Navigation
|
666
4.01 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
429
8.77 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
563
13.0 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
455
6.18 images/sec |
|
|
Clang
|
544
2.68 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
373
29.8 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
533
16.5 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
238
7.11 images/sec |
|
|
Background Blur
|
698
2.89 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
790
24.6 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
384
29.5 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
569
16.7 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
670
6.65 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
482
466.2 Kpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
581
18.4 Kpixels/sec |
| Multi-Core Score | 848 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
705
101.2 MB/sec |
|
|
Navigation
|
1200
7.23 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
793
16.2 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
1108
25.6 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
852
11.6 images/sec |
|
|
Clang
|
1077
5.31 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
414
33.1 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
971
30.1 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
263
7.87 images/sec |
|
|
Background Blur
|
1409
5.83 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
1243
38.7 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
734
56.4 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
1025
30.1 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
1220
12.1 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
879
850.7 Kpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
1152
36.5 Kpixels/sec |