| Upload Date | December 16 2025 07:27 PM |
| Views | 4 |
| System Information | |
|---|---|
| Operating System | Android 16 |
| Model | Google Pixel 10 Pro XL |
| Model ID | Google Pixel 10 Pro XL |
| Motherboard | mustang |
| Governor | sched_pixel |
| CPU Information | |
|---|---|
| Name | ARM ARMv8 |
| Topology | 1 Processor, 8 Cores |
| Identifier | ARM implementer 65 architecture 8 variant 0 part 3458 revision 1 |
| Base Frequency | 2.25 GHz |
| Cluster 1 | 2 Cores @ 2.25 GHz |
| Cluster 2 | 5 Cores @ 3.05 GHz |
| Cluster 3 | 1 Core @ 3.78 GHz |
| Instruction Sets | neon aes sha1 sha2 neon-fp16 neon-dotprod sve i8mm |
| Memory Information | |
|---|---|
| Size | 15.21 GB |
| Single-Core Score | 2174 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
1419
203.7 MB/sec |
|
|
Navigation
|
1406
8.47 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
2489
51.0 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
2513
58.0 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
2183
29.6 images/sec |
|
|
Clang
|
2794
13.8 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
2004
160.5 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
2479
76.8 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
2518
75.4 images/sec |
|
|
Background Blur
|
2221
9.19 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
2685
83.6 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
1804
138.7 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
2481
72.8 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
2229
22.1 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
1796
1.74 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
2582
81.8 Kpixels/sec |
| Multi-Core Score | 6024 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
3562
511.6 MB/sec |
|
|
Navigation
|
5758
34.7 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
8123
166.3 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
8939
206.1 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
7325
99.4 images/sec |
|
|
Clang
|
9238
45.5 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
1916
153.4 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
9111
282.3 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
4807
143.9 images/sec |
|
|
Background Blur
|
5801
24.0 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
7710
239.9 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
4351
334.5 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
5494
161.2 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
5539
55.0 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
7849
7.60 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
8420
266.6 Kpixels/sec |