| Upload Date | December 16 2025 07:19 PM |
| Views | 4 |
| System Information | |
|---|---|
| Operating System | Android 16 |
| Model | samsung SM-X520 |
| Model ID | samsung SM-X520 |
| Motherboard | s5e8855 |
| Governor | energy_aware |
| CPU Information | |
|---|---|
| Name | ARM ARMv8 |
| Topology | 1 Processor, 8 Cores |
| Identifier | ARM implementer 65 architecture 8 variant 0 part 3457 revision 1 |
| Base Frequency | 1.95 GHz |
| Cluster 1 | 4 Cores @ 1.95 GHz |
| Cluster 2 | 3 Cores @ 2.60 GHz |
| Cluster 3 | 1 Core @ 2.91 GHz |
| Instruction Sets | neon aes sha1 sha2 neon-fp16 neon-dotprod sve i8mm |
| Memory Information | |
|---|---|
| Size | 7.48 GB |
| Single-Core Score | 1361 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
1214
174.4 MB/sec |
|
|
Navigation
|
1230
7.41 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
1736
35.5 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
1666
38.4 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
1405
19.1 images/sec |
|
|
Clang
|
1651
8.13 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
1335
106.9 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
1403
43.5 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
1337
40.0 images/sec |
|
|
Background Blur
|
1203
4.98 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
1606
50.0 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
909
69.9 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
1394
40.9 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
1133
11.2 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
1127
1.09 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
1435
45.4 Kpixels/sec |
| Multi-Core Score | 3934 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
2232
320.5 MB/sec |
|
|
Navigation
|
3923
23.6 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
5368
109.9 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
6290
145.1 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
4825
65.5 images/sec |
|
|
Clang
|
5427
26.7 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
1564
125.3 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
5991
185.6 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
2461
73.6 images/sec |
|
|
Background Blur
|
3757
15.6 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
5610
174.6 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
2576
198.1 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
4088
120.0 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
3405
33.8 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
5300
5.13 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
5099
161.5 Kpixels/sec |