| Upload Date | December 16 2025 07:18 PM |
| Views | 3 |
| System Information | |
|---|---|
| Operating System | Android 16 |
| Model | Xiaomi 25102PCBEG |
| Model ID | Xiaomi 25102PCBEG |
| Motherboard | canoe |
| Governor | walt |
| CPU Information | |
|---|---|
| Name | Qualcomm ARMv8 |
| Topology | 1 Processor, 8 Cores |
| Identifier | ARM implementer 81 architecture 8 variant 3 part 2 revision 1 |
| Base Frequency | 3.63 GHz |
| Cluster 1 | 6 Cores @ 3.63 GHz |
| Cluster 2 | 2 Cores @ 4.61 GHz |
| Instruction Sets | neon aes sha1 sha2 neon-fp16 neon-dotprod sve i8mm sme-i8i32 sme-f32f32 |
| Memory Information | |
|---|---|
| Size | 14.65 GB |
| Single-Core Score | 3479 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
2790
400.7 MB/sec |
|
|
Navigation
|
2575
15.5 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
3722
76.2 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
3590
82.8 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
3490
47.4 images/sec |
|
|
Clang
|
4078
20.1 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
2894
231.7 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
3115
96.5 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
5551
166.1 images/sec |
|
|
Background Blur
|
3239
13.4 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
3642
113.3 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
3807
292.7 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
3943
115.7 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
3798
37.7 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
2943
2.85 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
3533
111.9 Kpixels/sec |
| Multi-Core Score | 10483 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
7437
1.04 GB/sec |
|
|
Navigation
|
11132
67.1 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
11137
228.0 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
12446
287.0 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
12933
175.5 images/sec |
|
|
Clang
|
15465
76.2 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
3485
279.0 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
13067
404.9 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
11100
332.2 images/sec |
|
|
Background Blur
|
9449
39.1 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
14345
446.4 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
11326
870.8 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
10857
318.6 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
8975
89.0 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
13754
13.3 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
10071
318.9 Kpixels/sec |