| Upload Date | December 16 2025 07:17 PM |
| Views | 2 |
| System Information | |
|---|---|
| Operating System | Android 16 |
| Model | Samsung Galaxy S25 Ultra |
| Model ID | samsung SM-S938B |
| Motherboard | sun |
| Governor | walt |
| CPU Information | |
|---|---|
| Name | Qualcomm ARMv8 |
| Topology | 1 Processor, 8 Cores |
| Identifier | ARM implementer 81 architecture 8 variant 3 part 1 revision 4 |
| Base Frequency | 3.53 GHz |
| Cluster 1 | 6 Cores @ 3.53 GHz |
| Cluster 2 | 2 Cores @ 4.47 GHz |
| Instruction Sets | neon aes sha1 sha2 neon-fp16 neon-dotprod i8mm |
| Memory Information | |
|---|---|
| Size | 10.85 GB |
| Single-Core Score | 3020 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
2588
371.6 MB/sec |
|
|
Navigation
|
2564
15.5 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
3272
67.0 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
3081
71.1 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
3034
41.2 images/sec |
|
|
Clang
|
3850
19.0 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
2657
212.8 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
2857
88.5 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
3251
97.3 images/sec |
|
|
Background Blur
|
2657
11.0 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
3036
94.5 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
3208
246.6 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
3525
103.5 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
3519
34.9 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
2714
2.63 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
2954
93.5 Kpixels/sec |
| Multi-Core Score | 9544 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
6483
931.1 MB/sec |
|
|
Navigation
|
9783
58.9 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
11114
227.5 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
11226
258.9 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
11678
158.5 images/sec |
|
|
Clang
|
15461
76.1 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
3028
242.5 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
12209
378.3 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
8062
241.2 images/sec |
|
|
Background Blur
|
8627
35.7 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
12344
384.1 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
10217
785.6 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
10332
303.2 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
8758
86.9 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
12953
12.5 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
10580
335.0 Kpixels/sec |