| Upload Date | December 16 2025 07:12 PM |
| Views | 4 |
| System Information | |
|---|---|
| Operating System | Android 16 |
| Model | Samsung Galaxy Z Fold7 |
| Model ID | samsung SM-F966B |
| Motherboard | sun |
| Governor | walt |
| CPU Information | |
|---|---|
| Name | Qualcomm ARMv8 |
| Topology | 1 Processor, 8 Cores |
| Identifier | ARM implementer 81 architecture 8 variant 3 part 1 revision 4 |
| Base Frequency | 3.53 GHz |
| Cluster 1 | 6 Cores @ 3.53 GHz |
| Cluster 2 | 2 Cores @ 4.47 GHz |
| Instruction Sets | neon aes sha1 sha2 neon-fp16 neon-dotprod i8mm |
| Memory Information | |
|---|---|
| Size | 10.85 GB |
| Single-Core Score | 2894 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
1710
245.6 MB/sec |
|
|
Navigation
|
2709
16.3 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
3355
68.7 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
3218
74.2 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
3055
41.5 images/sec |
|
|
Clang
|
3879
19.1 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
2639
211.4 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
2883
89.3 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
2872
85.9 images/sec |
|
|
Background Blur
|
2506
10.4 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
2927
91.1 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
3162
243.1 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
3253
95.5 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
3492
34.7 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
2777
2.69 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
2667
84.4 Kpixels/sec |
| Multi-Core Score | 8992 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
6855
984.4 MB/sec |
|
|
Navigation
|
10279
61.9 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
11165
228.6 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
9314
214.8 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
8887
120.6 images/sec |
|
|
Clang
|
13781
67.9 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
3029
242.6 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
11779
365.0 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
8043
240.7 images/sec |
|
|
Background Blur
|
8467
35.0 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
12366
384.8 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
10054
773.0 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
9048
265.5 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
7422
73.6 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
12943
12.5 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
9258
293.1 Kpixels/sec |