| Upload Date | December 16 2025 07:08 PM |
| Views | 3 |
| System Information | |
|---|---|
| Operating System | Android 16 |
| Model | Samsung Galaxy S25+ |
| Model ID | samsung SM-S936N |
| Motherboard | sun |
| Governor | walt |
| CPU Information | |
|---|---|
| Name | Qualcomm ARMv8 |
| Topology | 1 Processor, 8 Cores |
| Identifier | ARM implementer 81 architecture 8 variant 3 part 1 revision 4 |
| Base Frequency | 3.53 GHz |
| Cluster 1 | 6 Cores @ 3.53 GHz |
| Cluster 2 | 2 Cores @ 4.47 GHz |
| Instruction Sets | neon aes sha1 sha2 neon-fp16 neon-dotprod i8mm |
| Memory Information | |
|---|---|
| Size | 10.85 GB |
| Single-Core Score | 2806 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
2560
367.6 MB/sec |
|
|
Navigation
|
1576
9.49 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
2785
57.0 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
3106
71.6 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
3074
41.7 images/sec |
|
|
Clang
|
3727
18.4 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
2661
213.1 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
2894
89.7 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
2627
78.6 images/sec |
|
|
Background Blur
|
2339
9.68 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
3036
94.5 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
3219
247.5 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
3570
104.7 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
3356
33.3 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
2502
2.42 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
3015
95.5 Kpixels/sec |
| Multi-Core Score | 9373 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
6307
905.8 MB/sec |
|
|
Navigation
|
10151
61.2 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
10855
222.2 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
9407
216.9 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
11238
152.5 images/sec |
|
|
Clang
|
15916
78.4 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
2909
233.0 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
12330
382.1 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
8247
246.8 images/sec |
|
|
Background Blur
|
8727
36.1 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
12339
384.0 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
9849
757.3 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
10095
296.2 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
8348
82.8 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
13384
13.0 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
10615
336.1 Kpixels/sec |