| Upload Date | December 16 2025 07:07 PM |
| Views | 3 |
| System Information | |
|---|---|
| Operating System | Android 16 |
| Model | Samsung Galaxy S23 |
| Model ID | samsung SM-S911U |
| Motherboard | kalama |
| Governor | walt |
| CPU Information | |
|---|---|
| Name | ARM ARMv8 |
| Topology | 1 Processor, 8 Cores |
| Identifier | ARM implementer 65 architecture 8 variant 1 part 3406 revision 0 |
| Base Frequency | 2.02 GHz |
| Cluster 1 | 3 Cores @ 2.02 GHz |
| Cluster 2 | 4 Cores @ 2.80 GHz |
| Cluster 3 | 1 Core @ 3.36 GHz |
| Instruction Sets | neon aes sha1 sha2 neon-fp16 neon-dotprod i8mm |
| Memory Information | |
|---|---|
| Size | 6.91 GB |
| Single-Core Score | 2010 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
1791
257.2 MB/sec |
|
|
Navigation
|
1676
10.1 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
2546
52.1 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
2354
54.3 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
1978
26.8 images/sec |
|
|
Clang
|
2543
12.5 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
1950
156.2 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
1971
61.1 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
2049
61.3 images/sec |
|
|
Background Blur
|
1817
7.52 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
2332
72.6 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
1646
126.5 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
2050
60.2 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
1891
18.8 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
1588
1.54 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
2035
64.4 Kpixels/sec |
| Multi-Core Score | 5413 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
3797
545.2 MB/sec |
|
|
Navigation
|
6050
36.5 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
7414
151.8 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
7374
170.0 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
6112
83.0 images/sec |
|
|
Clang
|
7088
34.9 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
2189
175.3 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
6958
215.6 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
4354
130.3 images/sec |
|
|
Background Blur
|
4548
18.8 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
7094
220.7 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
4100
315.3 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
5618
164.8 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
5232
51.9 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
6280
6.08 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
6441
203.9 Kpixels/sec |