| Upload Date | December 16 2025 06:52 PM |
| Views | 3 |
| System Information | |
|---|---|
| Operating System | Ubuntu 22.04.4 LTS |
| Model | Google Compute Engine |
| Motherboard | N/A |
| CPU Information | |
|---|---|
| Name | Intel(R) Xeon(R) CPU @ 2.60GHz |
| Topology | 1 Processor, 4 Cores |
| Identifier | GenuineIntel Family 6 Model 106 Stepping 6 |
| Base Frequency | 2.60 GHz |
| Cluster 1 | 0 Cores |
| L1 Instruction Cache | 32.0 KB x 2 |
| L1 Data Cache | 48.0 KB x 2 |
| L2 Cache | 1.25 MB x 2 |
| L3 Cache | 54.0 MB x 1 |
| Memory Information | |
|---|---|
| Size | 11.56 GB |
| Single-Core Score | 1488 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
1640
235.5 MB/sec |
|
|
Navigation
|
1467
8.84 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
1602
32.8 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
1551
35.8 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
1319
17.9 images/sec |
|
|
Clang
|
1604
7.90 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
1426
114.2 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
1213
37.6 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
1319
39.5 images/sec |
|
|
Background Blur
|
1724
7.14 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
1711
53.2 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
1315
101.1 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
1467
43.0 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
1656
16.4 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
1547
1.50 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
1514
47.9 Kpixels/sec |
| Multi-Core Score | 4052 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
3470
498.3 MB/sec |
|
|
Navigation
|
4773
28.8 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
4430
90.7 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
4593
105.9 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
4094
55.6 images/sec |
|
|
Clang
|
5120
25.2 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
1811
145.0 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
3893
120.6 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
3382
101.2 images/sec |
|
|
Background Blur
|
4332
17.9 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
5254
163.5 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
3768
289.7 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
4378
128.5 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
4328
42.9 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
5127
4.96 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
4833
153.0 Kpixels/sec |