| Upload Date | December 16 2025 06:44 PM |
| Views | 2 |
| System Information | |
|---|---|
| Operating System | Android 15 |
| Model | Xiaomi 25010PN30G |
| Model ID | Xiaomi 25010PN30G |
| Motherboard | sun |
| Governor | walt |
| CPU Information | |
|---|---|
| Name | Qualcomm ARMv8 |
| Topology | 1 Processor, 8 Cores |
| Identifier | ARM implementer 81 architecture 8 variant 3 part 1 revision 4 |
| Base Frequency | 3.53 GHz |
| Cluster 1 | 6 Cores @ 3.53 GHz |
| Cluster 2 | 2 Cores @ 4.32 GHz |
| Instruction Sets | neon aes sha1 sha2 neon-fp16 neon-dotprod i8mm |
| Memory Information | |
|---|---|
| Size | 14.76 GB |
| Single-Core Score | 2885 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
2363
339.3 MB/sec |
|
|
Navigation
|
2386
14.4 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
3251
66.5 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
3091
71.3 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
2931
39.8 images/sec |
|
|
Clang
|
3664
18.0 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
2475
198.2 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
2794
86.6 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
3148
94.2 images/sec |
|
|
Background Blur
|
2577
10.7 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
2932
91.2 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
2941
226.1 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
3432
100.7 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
3150
31.3 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
2649
2.56 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
2786
88.2 Kpixels/sec |
| Multi-Core Score | 8618 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
5760
827.2 MB/sec |
|
|
Navigation
|
9109
54.9 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
10520
215.4 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
10264
236.7 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
10185
138.2 images/sec |
|
|
Clang
|
13375
65.9 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
2819
225.8 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
11176
346.3 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
7304
218.6 images/sec |
|
|
Background Blur
|
7256
30.0 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
11400
354.8 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
8343
641.4 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
9592
281.5 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
8072
80.1 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
11642
11.3 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
9965
315.5 Kpixels/sec |