| Upload Date | December 09 2025 07:46 AM |
| Views | 6 |
| System Information | |
|---|---|
| Operating System | Android 15 |
| Model | LENOVO TB373FU |
| Model ID | LENOVO TB373FU |
| Motherboard | P98300DA1 |
| CPU Information | |
|---|---|
| Name | ARM ARMv8 |
| Topology | 1 Processor, 8 Cores |
| Identifier | ARM implementer 65 architecture 8 variant 1 part 3405 revision 0 |
| Base Frequency | 2.20 GHz |
| Cluster 1 | 4 Cores @ 2.20 GHz |
| Cluster 2 | 3 Cores @ 3.20 GHz |
| Cluster 3 | 1 Core @ 3.35 GHz |
| Instruction Sets | neon aes sha1 sha2 neon-fp16 neon-dotprod sve i8mm |
| Memory Information | |
|---|---|
| Size | 7.51 GB |
| Single-Core Score | 1422 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
1512
217.2 MB/sec |
|
|
Navigation
|
1473
8.87 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
1773
36.3 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
1709
39.4 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
1481
20.1 images/sec |
|
|
Clang
|
1652
8.14 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
1424
114.0 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
1510
46.8 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
1347
40.3 images/sec |
|
|
Background Blur
|
1069
4.42 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
1598
49.7 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
976
75.1 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
1249
36.7 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
1166
11.6 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
1250
1.21 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
1414
44.8 Kpixels/sec |
| Multi-Core Score | 4513 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
3827
549.6 MB/sec |
|
|
Navigation
|
5770
34.8 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
7101
145.4 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
6689
154.3 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
5269
71.5 images/sec |
|
|
Clang
|
5315
26.2 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
1640
131.3 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
6156
190.8 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
3062
91.6 images/sec |
|
|
Background Blur
|
3234
13.4 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
6274
195.2 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
3111
239.2 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
4260
125.0 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
3626
36.0 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
5482
5.30 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
5704
180.6 Kpixels/sec |