| Upload Date | December 09 2025 07:28 AM |
| Views | 7 |
| System Information | |
|---|---|
| Operating System | Android 16 |
| Model | vivo V2425A |
| Model ID | vivo V2425A |
| Motherboard | pineapple |
| Governor | walt |
| CPU Information | |
|---|---|
| Name | ARM ARMv8 |
| Topology | 1 Processor, 8 Cores |
| Identifier | ARM implementer 65 architecture 8 variant 0 part 3458 revision 1 |
| Base Frequency | 2.26 GHz |
| Cluster 1 | 2 Cores @ 2.27 GHz |
| Cluster 2 | 2 Cores @ 2.96 GHz |
| Cluster 3 | 3 Cores @ 3.15 GHz |
| Cluster 4 | 1 Core @ 3.30 GHz |
| Instruction Sets | neon aes sha1 sha2 neon-fp16 neon-dotprod i8mm |
| Memory Information | |
|---|---|
| Size | 10.93 GB |
| Single-Core Score | 2224 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
2012
289.0 MB/sec |
|
|
Navigation
|
2047
12.3 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
2673
54.7 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
2526
58.3 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
2066
28.0 images/sec |
|
|
Clang
|
2820
13.9 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
2140
171.4 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
2125
65.8 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
2297
68.7 images/sec |
|
|
Background Blur
|
2078
8.60 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
2484
77.3 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
2108
162.1 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
2238
65.7 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
2036
20.2 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
1658
1.60 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
2323
73.5 Kpixels/sec |
| Multi-Core Score | 6712 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
4757
683.2 MB/sec |
|
|
Navigation
|
7370
44.4 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
9352
191.4 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
9449
217.9 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
7670
104.1 images/sec |
|
|
Clang
|
9387
46.2 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
2345
187.8 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
8864
274.7 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
5432
162.6 images/sec |
|
|
Background Blur
|
5692
23.6 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
8583
267.1 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
5636
433.3 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
6891
202.2 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
6004
59.6 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
7256
7.02 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
8501
269.2 Kpixels/sec |