| Upload Date | December 09 2025 07:25 AM |
| Views | 4 |
| System Information | |
|---|---|
| Operating System | Android 16 |
| Model | Samsung Galaxy S25 Ultra |
| Model ID | samsung SM-S938N |
| Motherboard | sun |
| Governor | walt |
| CPU Information | |
|---|---|
| Name | Qualcomm ARMv8 |
| Topology | 1 Processor, 8 Cores |
| Identifier | ARM implementer 81 architecture 8 variant 3 part 1 revision 4 |
| Base Frequency | 3.53 GHz |
| Cluster 1 | 6 Cores @ 3.53 GHz |
| Cluster 2 | 2 Cores @ 4.47 GHz |
| Instruction Sets | neon aes sha1 sha2 neon-fp16 neon-dotprod i8mm |
| Memory Information | |
|---|---|
| Size | 10.85 GB |
| Single-Core Score | 2984 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
2519
361.8 MB/sec |
|
|
Navigation
|
2417
14.6 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
3289
67.3 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
3082
71.1 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
3001
40.7 images/sec |
|
|
Clang
|
3830
18.9 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
2624
210.1 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
2875
89.1 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
3234
96.8 images/sec |
|
|
Background Blur
|
2652
11.0 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
3022
94.0 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
3131
240.7 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
3567
104.7 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
3391
33.6 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
2722
2.63 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
2866
90.7 Kpixels/sec |
| Multi-Core Score | 9465 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
6254
898.2 MB/sec |
|
|
Navigation
|
10272
61.9 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
10579
216.6 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
11086
255.7 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
11761
159.6 images/sec |
|
|
Clang
|
15626
77.0 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
2984
239.0 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
12146
376.3 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
8037
240.5 images/sec |
|
|
Background Blur
|
8655
35.8 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
12218
380.2 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
9540
733.5 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
10617
311.6 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
8244
81.8 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
13132
12.7 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
10654
337.3 Kpixels/sec |