| Upload Date | December 09 2025 06:59 AM |
| Views | 3 |
| System Information | |
|---|---|
| Operating System | Android 15 |
| Model | LENOVO TB710FU |
| Model ID | LENOVO TB710FU |
| Motherboard | pineapple |
| Governor | walt |
| CPU Information | |
|---|---|
| Name | ARM ARMv8 |
| Topology | 1 Processor, 6 Cores |
| Identifier | ARM implementer 65 architecture 8 variant 0 part 3458 revision 1 |
| Base Frequency | 2.26 GHz |
| Cluster 1 | 1 Core @ 2.27 GHz |
| Cluster 2 | 4 Cores @ 2.96 GHz |
| Cluster 3 | 1 Core @ 3.30 GHz |
| Instruction Sets | neon aes sha1 sha2 neon-fp16 neon-dotprod i8mm |
| Memory Information | |
|---|---|
| Size | 7.09 GB |
| Single-Core Score | 2223 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
2032
291.9 MB/sec |
|
|
Navigation
|
2063
12.4 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
2595
53.1 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
2560
59.0 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
2064
28.0 images/sec |
|
|
Clang
|
2784
13.7 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
2055
164.6 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
2133
66.1 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
2320
69.4 images/sec |
|
|
Background Blur
|
2061
8.53 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
2507
78.0 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
2037
156.6 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
2253
66.1 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
2162
21.5 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
1670
1.62 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
2339
74.0 Kpixels/sec |
| Multi-Core Score | 5825 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
4661
669.4 MB/sec |
|
|
Navigation
|
6129
36.9 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
7745
158.6 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
7789
179.6 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
6665
90.5 images/sec |
|
|
Clang
|
7712
38.0 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
2283
182.8 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
7248
224.6 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
5052
151.2 images/sec |
|
|
Background Blur
|
5030
20.8 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
7171
223.2 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
4670
359.0 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
6358
186.6 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
5275
52.3 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
5940
5.75 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
7206
228.2 Kpixels/sec |